😍 DOPRAVA ZDARMA NA CELÝ DUBEN! ☀️ Nyní máte dopravu na všechny elektrické koloběžky 🛴 a elektrokola zcela zdarma 🚴‍♂️! 😍

Bezior

Společnost, známá pod jménem Bezior, se neustále snaží o to, aby elektrokola nebo jen výsadou vyvolených, ale aby se staly věrnými společníky každého, kdo touží po zelenější a zdravější formě dopravy.

Založena s vizí poskytovat hodnotu, která překračuje očekávání zákazníka, Bezior je víc než jen výrobcem. Je to rodina nadšenců, kteří každý den vkládají svá srdce a duše do každého elektrokola, který opustí jejich továrnu. S láskou k detailu a soustředěným zaměřením na kvalitu, Bezior je v popředí výroby cenově dostupných elektrokol, která jsou nejen stylová, ale také robustní a spolehlivá.

Vývoj a výroba nejsou jedinými oblastmi, kde Bezior exceluje. S hrdostí stojí za vytvořením a rozvojem značek jako Bezior, Gogobest, Avaka a Niubility, každá s vlastní jedinečnou identitou a příslibem kvality. Tyto značky jsou synonymem inovácií a praktickosti, přičemž každá z nich má vlastní cílovou skupinu a specifické požadavky, na které se soustředí.

Hlavním posláním společnosti Bezior je přinášet na trh elektrokola, která jsou dostupná pro široké masy. Věří, že každý by měl mít možnost vychutnat si radost z jízdy na elektrokole, bez ohledu na sociální nebo ekonomické postavení. Tento cíl vede k vytvoření produktů, které jsou nejen cenově efektivní, ale také vybaveny nejnovějšími technologiemi a inováciemi.

Elektrokola Bezior si pomalu, ale jistě, hledají svou cestu k zákazníkům po celé Evropě a také Usa. Každý nový majitel elektrokola od Bezioru se stává součástí rostoucí rodiny, která sdílí společnou vizi udržitelnější budoucnosti.

V čele společnosti Bezior stojí zakladatel James Wei, muž s vizí a neochvějnou vírou v to, že změna k lepšímu je možná. Jeho vedení a inspirace jsou klíčovými faktory, které pomáhají Bezioru růst a prosperovat v konkurenčním světě elektrokol.

3 položek celkem
bezior xf200 black
Akce Výpredaj
48 999 Kč –38 %
Bezior XF200
Momentálne nedostupné
24 957,85 Kč bez DPH
30 199 Kč

Bezior XF200 je skládací elektrokolo s neuvěřitelným výkonem 1000W a dojezdem do 130 kilometrů. Kolo vyniká Max. rychlostí 25 km/h ( Možnost odblokovat ) a dvojitým...

Kód: 1509/CER
Bezior X Plus Black Elektrobicykel 1500W
Akce Výpredaj
53 600 Kč –34 %
Bezior X Plus
Momentálne nedostupné
29 090,91 Kč bez DPH
35 200 Kč

Bezior X PLUS elektrokolo s neuvěřitelným výkonem 1500W a dojezdem do 130 kilometrů. Kolo vyniká dvojitým odpružením a hydraulickými brzdami a až 26palcovými pneumatikami!...

Kód: 1512
bezior elektrobicykel xf005
Akce Výpredaj
61 725 Kč –39 %
Bezior XF005
Skladom (2 ks)
30 705,79 Kč bez DPH
37 154 Kč

Objevte nový rozměr mobility s Bezior XF005, skládacím elektrickým kolem, který vám otevře dveře k dobrodružstvím bez hranic. S nekompromisní kombinací dvou výkonných motorů a...

Kód: 1613