😍 DOPRAVA ZDARMA NA CELÝ DUBEN! ☀️ Nyní máte dopravu na všechny elektrické koloběžky 🛴 a elektrokola zcela zdarma 🚴‍♂️! 😍

Ninebot MAX G30

Kód: 435
Výpredaj
21 999 Kč –18 %
main da5a1444
21 999 Kč –18 % 17 990 Kč 14 867,77 Kč bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka byla vyprodána…

Doručujeme již do 48 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Výkonná elektrokoloběžka se může pochlubit dojezdem až 65 kilometrů. Bezdušové pneumatiky mají ochranu proti defektu, integrované přední a zadní světlo zvyšují bezpečnost, sklopný rám umožní pohodlné skladování a kvalitní brzdy jsou samozřejmostí. Ovládání je maximálně intuitivní. K dispozici jsou programy Sport, Drive a Eco pro každou příležitost. Inteligentní systém správy baterie se stará o kombinaci bezpečnosti a velké kapacity. Maximální rychlost: 25 km/h ( Možnost odblokovat ).

Dostačující dojezd

Elektrokoloběžka vás doveze až 65 kilometrů daleko. Podle situace přitom můžete pohodlně volit mezi režimy sport, eco a drive, které je možné nastavit s pomocí jednoduchého LED displeje. Pro vedení koloběžky se pak bude hodit režim chodec.
Dostačující dojezd

Odolné provedení

Bezdušové pneumatiky mají vícevrstvý vnitřní plášť, který je vybavený samoopravným gelem. Díky tomu je eliminováno riziko propíchnutí. Koloběžka je také odolná proti vodě a splňuje standardy IPX7 a IPX9.
Odolné provedení

Pohodlná jízda

Elektrický plyn spouští motor o výkonu 350 W. Díky stoupavosti 20 % vyjedete i kdejaký kopec. Maximální energetickou účinnost a stabilitu zajišťuje směřování výkonu do zadního kola.
Pohodlná jízda

Důraz na bezpečí

Maximální bezpečnost zajišťuje duální brzda, která kombinuje elektrickou brzdu zadního kola a mechanickou bubnovou brzdu předního kola. To zajišťuje stabilitu a ovladatelnost. Vestavěné přední a zadní brzdové světlo rozjasní cestu před vámi a navíc vylepšuje viditelnost pro ostatní.
Důraz na bezpečí

Inteligentní systém správy baterie

Lithiová baterie má velkou kapacitu a přitom je maximálně bezpečná. Inteligentní BMS systém neustále sleduje stav baterie a chrání ji proti přebití a teplotám, chrání před obousměrným nabíjením a vybíjením a před zkratem. Díky tomu baterie vydrží déle a je maximálně bezpečná.
Inteligentní systém správy baterie

Další vychytávky

Palubní displej ukazuje rychlost jízdy, umožňuje volbu režimu i kontrolu stavu baterie. Vestavěná nabíječkausnadňuje nabíjení na cestách. Rekuperační brzda využívá recyklace energie z jízdy z kopců a z brzdění a zvyšuje dojezd.
Další vychytávky

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrokolobežky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Max. Rychlost: 25 km/h
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: