😍 DOPRAVA ZDARMA NA CELÝ ČERVEN! ☀️ Nyní máte dopravu na všechny elektrické koloběžky 🛴 a elektrokola zcela zdarma 🚴‍♂️! 😍

Zadní odpružení Xiaomi Pro, Pro 2

Kód: 1706
Novinka
Značka: Xiaomi
1 475 Kč 1 219,01 Kč bez DPH
Skladom (2 ks)

Speciální rozšiřovací sada zadního odpružení pro elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter PRO, PRO 2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální rozšiřovací sada zadního odpružení pro elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter PRO, PRO 2. Tato sada je navržena tak, aby se dokonale hodila k vašim verzím koloběžek a zabezpečila tak optimální funkčnost odpružení i pro náročnější podmínky.

Obsahem balení této rozšiřovací sady není jen samotné odpružení, ale také množství doplňkových prvků.

Nezapomněli jsme ani na set pro rozšíření, který obsahuje všechny potřebné komponenty pro přizpůsobení odpružení vaší Pro verze. Potěší vás například set nálepek, nářadí potřebné k instalaci, což znamená, že k montáži si nemusíte zvlášť něco půjčovat nebo kupovat. Vše potřebné máte přímo po ruce. Prodloužené ocelové lanko brzdy a prodloužení bowdenu jsou také součástí balení a zajišťují, že brzdný systém vaší koloběžky bude fungovat bezvadně i po instalaci nové sady odpružení. A abyste neměli žádné starosti s hledáním správných šroubů, přidáváme do balení také kompletní set šroubů, který vám zaručí, že při montáži budete mít vše potřebné po ruce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xiaomi
Hmotnost: 0.58 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: