😍 DOPRAVA ZDARMA NA CELÝ ČERVEN! ☀️ Nyní máte dopravu na všechny elektrické koloběžky 🛴 a elektrokola zcela zdarma 🚴‍♂️! 😍

Nabíječka Kugoo Kukirin G3

Kód: 1804
Novinka
Značka: Kugoo
875 Kč 723,14 Kč bez DPH
Skladom (>5 ks)

Originální Nabíječka na elektrickou koloběžku Kugoo KuKirin G3. Výstupní napětí nabíječky: 58,8V a nabíjecí proud 2A garantují efektivní a bezpečné nabíjení baterie elektrokoloběžky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální nabíječka na elektrokoloběžku Kukirin G3 – speciálně navržená, aby vaše elektrokoloběžka nikdy nezůstala bez energie.

Tato originální nabíječka je navržena přímo pro elektrokoloběžku Kukirin G3 s tenkým konektorem. Výstupní napětí nabíječky: 58,8V a nabíjecí proud 2A garantují efektivní a bezpečné nabíjení baterie elektrokoloběžky.

Kugoo G3 nabíječka je originálním příslušenstvím Kugoo, což zaručuje jeho vysokou spolehlivost a kompatibilitu s vaší elektrokoloběžkou. Je kompaktní, snadno přenosná a jednoduchá na použití. Nabíječka má několik bezpečnostních funkcí: ochrana proti přehřátí, přetížení či zkratu, což zajišťuje, že vaše baterie bude vždy v bezpečí.

Nakupováním originálního příslušenství Kugoo investujete nejen do produktu, ale také do spolehlivosti a ochrany baterie. Z našich bohatých zkušeností doporučujeme nabíjení baterie elektrokoloběžky jen originálním příslušenstvím!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kugoo Kukirin G3
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: