😍 DOPRAVA ZDARMA NA CELÝ ČERVEN! ☀️ Nyní máte dopravu na všechny elektrické koloběžky 🛴 a elektrokola zcela zdarma 🚴‍♂️! 😍

Nabíječka Kugoo KuKirin G2 Max

Kód: 1532
Novinka
Značka: Kugoo
949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Skladom (>5 ks)

Originální Nabíječka na elektrickou koloběžku Kugoo KuKirin G2 Max. Výstupní napětí nabíječky: 54,6V a nabíjecí proud 2A garantují efektivní a bezpečné nabíjení baterie elektrokoloběžky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíječka Kugoo KuKirin G2 Max

Originální nabíječka na elektrokoloběžku Kukirin G2 Max – speciálně navržená, aby vaše elektrokoloběžka nikdy nezůstala bez energie.

Tato originální nabíječka je navržena přímo pro elektrokoloběžku Kukirin G2 Max. Výstupní napětí nabíječky: 54,6V a nabíjecí proud 2A garantují efektivní a bezpečné nabíjení baterie elektrokoloběžky.

Kugoo G2 Max nabíječka je originálním příslušenstvím Kugoo, což zaručuje jeho vysokou spolehlivost a kompatibilitu s vaší elektrokoloběžkou. Je kompaktní, snadno přenosná a jednoduchá na použití. Nabíječka má několik bezpečnostních funkcí: ochrana proti přehřátí, přetížení či zkratu, což zajišťuje, že vaše baterie bude vždy v bezpečí.

Nakupováním originálního příslušenství Kugoo investujete nejen do produktu, ale také do spolehlivosti a ochrany baterie. Z našich bohatých zkušeností doporučujeme nabíjení baterie elektrokoloběžky jen originálním příslušenstvím!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kugoo Kukirin G2 Max
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: