😍 DOPRAVA ZDARMA NA CELÝ DUBEN! ☀️ Nyní máte dopravu na všechny elektrické koloběžky 🛴 a elektrokola zcela zdarma 🚴‍♂️! 😍

Nabíječka Engwe Ep-2 PRO

Kód: 1440
1 695 Kč –20 %
Nabíjačka Engwe Ep 2 PRO
1 695 Kč –20 % 1 349 Kč 1 114,88 Kč bez DPH
Skladom (>5 ks)

Originální nabíječka na elektrokolo Engwe EP-2 PRO. Nejnovější verze nabíječky, široký konektor s kolíkem uprostřed. Výstupní napětí 54,6V a nabíjecí proud 2A, garantují rychlé a efektivní nabíjení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíječka Engwe Ep-2 PRO

Originální nabíječka na elektrokolo Engwe EP-2 PRO - speciálně navržená, aby vaše kolo nikdy nezůstalo bez energie.

Tato originální nabíječka je navržena přímo pro elektrokolo Engwe EP-2 PRO. Výstupní napětí nabíječky: 54,6V a nabíjecí proud 2A garantují efektivní a bezpečné nabíjení baterie elektrokola.

Engwe EP-2 PRO nabíječka je originálním příslušenstvím Engwe, což zaručuje jeho vysokou spolehlivost a kompatibilitu s vaším kolem. Je kompaktní, snadno přenosná a jednoduchá na použití. Nabíječka má několik bezpečnostních funkcí: ochrana proti přehřátí, přetížení či zkratu, což zajišťuje, že vaše baterie bude vždy v bezpečí.

Nakupováním originálního příslušenství Engwe investujete nejen do produktu, ale také do spolehlivosti a ochrany baterie. Z našich bohatých zkušeností doporučujeme nabíjení baterie elektrokola jen originálním příslušenstvím!

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Kompatibilita: Engwe Ep-2 PRO
Výstupní napětí: 54,6V
Nabíjecí proud: 2A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: