😍 DOPRAVA ZDARMA NA CELÝ DUBEN! ☀️ Nyní máte dopravu na všechny elektrické koloběžky 🛴 a elektrokola zcela zdarma 🚴‍♂️! 😍

Kugoo G BOOSTER Řídicí jednotky + displej Set

Kód: 453
Novinka
Značka: Kugoo
2 204 Kč 1 821,49 Kč bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická koloběžka Kugoo G BOOSTER prošla v posledním období razantní změnou řídících jednotek. Starší modely měly daleko výkonnější řídící jednotky, které nepřiškrcují výkon při prokluzu kol. Naopak nové modely Kugoo G BOOSTER jsou takto nastaveny a motory nevyužívají svého plného potenciálu. Otázkou zůstává, zda výrobce Kugoo dbá na bezpečnost a při prokluzování chce eliminovat výkon nebo to byl prostě krok vedle.

My jsme vám však přinesli řešení a je jím Set staršího displeje spolu s řídícími jednotkami (A+B) pro dva motory. Tento set je kompatibilní a dokáže z Vaší koloběžky udělat daleko silnější žihadlo! Postačuje nenáročná výměna a koloběžka Kugoo G BOOSTER nabírá daleko silnější potenciál ve výkonu.

 

SET OBSAHUJE: Řídící jednotku A+B, Starší typ displeje Kugoo G booster.

 

Jak zjistíte, jestli Vaše koloběžka je starší nebo už nový model? Jednoduše. Starší typ koloběžky Kugoo G BOOSTER je vybaven hranatým displejem, kdežto nový typ koloběžky má displej oblejší a vzhledově odlišný. Řídicí jednotky nejsou kompatibilní s novým typem displeje! Je nutná kompletní výměna displej + řídící jednotky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: