😍 DOPRAVA OD 2000 Kč ZDARMA! 😍 Nakupte nad 2000 Kč a dopravu máte zdarma! Akce platí celý LISTOPAD! ☀️

Nanrobot LS7 +

Kód: 573
104 499 Kč –28 %
Nanrobot LS7+ (1)
104 499 Kč –28 % 74 999 Kč 61 982,64 Kč bez DPH
Skladom (1 ks)

LS7+ není jen novou vlajkovou lodí prémiové značky Nanrobot, ale doslova šlape po povrchu žebříčku nejlepší elektrická koloběžka na světě. Sofistikovaná síla ať už ve městě nebo v terénu spolu s masivní konstrukcí z nejkvalitnějších materiálů, propracovanou do nejmenšího detailu. S touto mašinou v černo-červené barvě a nezaměnitelným podsvícením budete vždy středem pozornosti!

Doručujeme již do 48 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je nám ctí představit vám nejnovější přírůstek do rodiny prémiových elektrických koloběžek. Nanrobot LS7+ není jen novou vlajkovou lodí prémiové značky Nanrobot, ale doslova šlape po povrchu žebříčku nejlepší elektrická koloběžka na světě. Sofistikovaná síla ať už ve městě nebo v terénu spolu s masivní konstrukcí z nejkvalitnějších materiálů, propracovanou do nejmenšího detailu. S touto mašinou v černo-červené barvě a nezaměnitelným podsvícením budete vždy středem pozornosti! Napájení tohoto krásného stroje zajišťuje 60V 40AH baterie s články LG a velkolepý výkon ve dvou elektromotorech je až neuvěřitelných 4800W, maximální rychlost do 110km/h. S takovou rychlostí budete doslova král všech cest.

 

Výkon: 4800W

Max. Dojezd: 72Km

Max. Rýchlost: 110Km/h

Nosnost: 150Kg

 

Elektrická koloběžka Nanrobot LS7+ oproti svým konkurentům vyniká vynikající výbavou a konstruktéři také nezanedbali celkovou bezpečnost. Elektrická koloběžka má předinstalovaný tlumič řízení, který pomáhá zajistit ideální bezpečnost a stabilitu při vysokých rychlostech a eliminovat tzn. „wobbling“. Tento doplněk u výkonných elektrických koloběžek je doslova nutnost a majitelé takových strojů je musí dokupovat. Vaši bezpečnost dále zvyšují hydraulické kotoučové brzdy značky NUTT ve spojení s brzdovými kotouči o průměru 160 mm na přední i zadní nápravě.

Konstruktéři Nanrobot také mysleli na zabezpečení mašinky, která má integrované dálkové ovládání a umožňuje elektrickou koloběžku uzamknout proti krádeži.

Elektrická koloběžka je vybavena mimořádně dobrým reakčním časem a prstem nastavitelným akcelerátorem. Elektrický skútr má navíc tuhostně nastavitelné odpružení na přední a zadní nápravě, které lze měnit dle uvážení uživatele.

Jedna z největších lithiových baterií na světě s kapacitou 40 Ah/60 V/2 400 Wh uložené energie vám umožní překonat vysoké vzdálenosti na jediné nabití. Na rozdíl od jiných značek elektrických koloběžek, Nanrobot poskytuje ve své specifikaci předpokládanou vzdálenost na jedno nabití, která je reálně dosažitelná i pro běžného Evropana.

Nanrobot LS7+ může urazit vysokou rychlostí a velkým zatížením až 50-60 km. Maximální dojezd výrobce určil na 72km, tento dojezd lze samozřejmě ekonomickou jízdou ještě prodloužit a výrobce si nechal dostatečnou rezervu v parametrech.

Elektrická koloběžka obsahuje LED světla s dálkovým ovládáním a několika režimy, inteligentní ovladač, luxusní barevný LED displej, pevný rám z hliníkové slitiny a velmi dlouhou a širokou nástupní plochu nebo „deck“ pro maximální pohodlí při jízdě.

Elektrická koloběžka disponuje třemi jízdními stupni. První jízdní stupeň je regulován do 30km/h a tento jízdní režim je vyladěn pro typické a pohodové výlety ale i bezpečnou jízdu po městě. Pro druhý jízdní režim to je již 70km/h a pro dlouhé a dynamické jízdy zde máme jízdní stupeň číslo tři kde omezovač zastaví až při 100km/h.

Elektrická koloběžka Nanrobot LS7+ se řadí mezi vysokovýkonné stroje, které jsou určeny hlavně pro zkušené a dospělé jezdce. Využití koloběžky je téměř neomezené a jízda po jakémkoli povrchu je doslova zážitek. Nemusíte se však takové síly obávat, Nanrobot LS7+ má vyladěné jízdní režimy i pro méně zkušené jezdce. Prémiová elektrická koloběžka je tedy prakticky při běžném využití mnohem bezpečnější než levnější modely. Bezpečnost u prémiových modelů se skládá z použitých materiálů, kvalitního odpružení vysokého důrazu na kontrolu kvality a vyvážení skútru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrokolobežky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 52 kg
Hmotnost: 52 kg
Rozměry: 143/70/136 cm
Dojezd: 72 km
Rychlost: 100 km/h
Výkon: 4800W
Baterie: 60V 40Ah
Nosnost: 150 kg
Doba nabíjení: 12 hodín s jednou nabíječkou, 8 hodín s dvomi nabíječkami

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: